Hallitus

Hallitus huolehtii yhdistyksen toiminnasta. Se valitaan äänestyksellä yhdistyksen syyskokouksessa, jossa kaikki yhdistyksen jäsenet ovat äänioikeutettuja. Kaikki jäsenet ovat myös tervetulleita osallistumaan kevät- ja syyskokouksiin, asettumaan ehdolle hallitukseen, osallistumaan tapahtumien järjestämiseen ja muihin käytännön tehtävien tekemiseen.

 

Hallitustoimintaan pääsee helpoiten mukaan olemalla yhteydessä meihin, jolloin voimme kertoa tarkemmin toiminnastamme. Tule rohkeasti mukaan tärkeään eläinsuojelutyöhön!

Istuva hallitus

 

Marika Kleimola
Puheenjohtaja

045 1346 905 (ei tekstiviestejä)
marika.kleimola@ssesy.fi

 
 

Mia Kangastie
Jäsensihteeri

044 9466 080
mia.kangastie@hotmail.com

Jutta Nyman
Varapuheenjohtaja
Kanit, jyrsijät & eksoottiset lemmikit

jutta.nyman@ssesy.fi

 

 

Sanna Ylisaari
Kannatustuotteet

050 3582 341
sanna.ylisaari@gmail.com

Tiina Ala-Käyrä
Koiravastaava

040 7448 503
tiina_a-k@hotmail.com

 

 

Kirsi Nevanpää
Sihteeri
Nuorten tapahtumat, kouluvierailut ja
sosiaalinen media (TikTok)

040 5838 364
kirsi.nevanpaa@ssesy.fi

Emilia Marttila
Nettisivut ja sosiaalinen media
(Facebook ja Instagram)

emilia.marttila@ssesy.fi

 
 

Eija Anttikoski
Lahjoitettavat kirpputoritavarat

eija.anttikoski@ssesy.fi

Heli Hangasmaa

040 5372 599
heli.hangasmaa@ssesy.fi

 

 

Heljä Kurunmäki
Lahjoitettavat arpajaispalkinnot

040 5846 013
helja.kurunmaki@ssesy.fi

Anu Köykkä
Siilirinki
Luonnonvaraiset eläimet

0500 869373
anu.koykka@ssesy.fi

 

 

Virve Ahvenniemi

virve.ahvenniemi@ssesy.fi

Päivi Oksanen

paivi.oksanen@ssesy.fi

 

 

Ota yhteyttä

Täytäthän yhteystietosi, niin vastaamme viestiisi mahdollisimman pian.

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.