Hallitus

Hallitus huolehtii yhdistyksen toiminnasta. Se valitaan äänestyksellä yhdistyksen kevät- ja syyskokouksissa, jossa kaikki yhdistyksen jäsenet ovat äänioikeutettuja. Kaikki jäsenet ovat myös tervetulleita osallistumaan kokouksiin, vaikuttamaan ja asettumaan ehdolle.

 

Hallitustoimintaan pääsee helpoiten mukaan olemalla yhteydessä meihin, jolloin voimme kertoa ja tutustuttaa toimintaamme.

Istuva hallitus

 

Marika Kleimola
Puheenjohtaja

045 1346 905 (ei tekstiviestejä)
marika.kleimola@ssesy.fi

 

 

Mia Kangastie
Jäsensihteeri

044 9466 080
mia.kangastie@hotmail.com

Sanna Ylisaari
Myyntivastaava

050 3582 341
sanna.ylisaari@gmail.com

 

 

Tiina Ala-Käyrä
Sihteeri & koiravastaava

040 7448 503
tiina_a-k@hotmail.com

Heljä Kurunmäki

040 5846 013
elainsuojeluneuvoja.hekuru@gmail.com

 

 

Jutta Nyman
Varapuheenjohtaja

Kanit, jyrsijät & eksoottiset lemmikit

045 3302 153
jutta.nyman@ssesy.fi

Miia Polvisalo
Siilivastaava

050 4074 634
miia.polvisalo@gmail.com

 
 

Heli Hangasmaa
Somevastaava

040 5372 599

heli.hangasmaa@ssesy.fi

Eija Anttikoski
Arpajaisvastaava

 

 

 

Ota yhteyttä

Täytäthän yhteystietosi, niin vastaamme viestiisi mahdollisimman pian.

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.