Hallitus

Hallitus päättää yhdistyksen toiminnasta. Se valitaan äänestyksellä yhdistyksen kevät- ja syyskokouksissa, jossa kaikki yhdistyksen jäsenet ovat äänioikeutettuja. Kaikki jäsenet ovat myös tervetulleita osallistumaan kokouksiin, vaikuttamaan ja asettumaan ehdolle.

 

Hallitustoimintaan pääsee helpoiten mukaan olemalla yhteydessä meihin, jolloin voimme kertoa ja tutustuttaa toimintaamme.

Istuva hallitus

 

Marika Kleimola
Puheenjohtaja

045 1346 905 (ei tekstiviestejä)
marika.kleimola@ssesy.fi

 
 

Riitta Anttila
Varapuheenjohtaja

050 5960 535
riitta.anttila@seinajoki.fi

Mia Kangastie
Jäsensihteeri

044 9466 080
mia.kangastie@hotmail.com

 
 

Sanna Ylisaari
Myyntivastaava

050 3582 341
sanna.ylisaari@gmail.com

Tiina Ala-Käyrä
Koiravastaava

040 7448 503
tiina_a-k@hotmail.com

 
 

Heljä Kurunmäki

040 5846 013
elainsuojeluneuvoja.hekuru@gmail.com

Jutta Nyman
Viestintävastaava

045 3302 153
jutta.nyman@ssesy.fi

 
 

Sara Keskitalo
Sihteeri


sara.keskitalo@ssesy.fi

Miia Polvisalo
Siilivastaava

050 4074 634
miia.polvisalo@gmail.com

 
 

 

 

Ota yhteyttä

Täytäthän yhteystietosi, niin vastaamme viestiisi mahdollisimman pian.

*

* Tähdellä merkityt kentät ovat pakollisia.